Toma Henksa atveidotais tēls nonāca uz pamestas salas, kur pavadīja 7 gadus, un pārveidota volejbola bumba bija viņa vienīgā sabiedrība. Taču 7 gadi ir maz, salīdzinot ar laiku, ko uz neapdzīvotas salas pavadījis Deivids Glašīns kopā ar savu suni Polliju: 20 gadi.
1987. gadā Glašīns piedzīvoja smagu periodu dzīvē: akciju tirgus krīzes laikā agrākais īpašumu magnāts zaudēja 10 miljonus dolāru, kā arī šķīrās no sievas. Taču viņš atrada glābiņu un šis glābiņš bija sala: Restaurācijas sala attālu no Ziemeļaustrumu Austrālijas, ko Glašīns dēvē par “paradīzi Zemes virsū”.
Lasi vēl: Vēlies uzzināt no kā vecumdienās nomirsi? Izrādās, ka tas atkarīgs no vietas, kur dzīvo
Kā dzīvo vīrs, kuram šobrīd 73 gadu?
Uzzini vairāk, apskati foto un video, šķirot nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- “Braucu pa Talsiem, iebraucu degvielas uzpildes stacijā, nopirku kafiju, bet tad sapratu, ka pie stūres to nevar dzert”
- Kā jaunie likuma grozījumi mainīs dzīvi daudzdzīvokļu mājās Latvijā – svarīgākie punkti
- Šajās brīvdienās Latvijā gaidāms vasaras cienīgs siltums, bet nākošnedēļ prognoze strauji mainīsies
- Postpadomju laiks, Kaukāza tradīcijas un laiks, kad Patimatas pirmā mīlestība izgaisa viņas acu priekšā (2.daļa)
- Primadonna Alla Pugačova steidzami tika izsaukta uz Krieviju: medijos izskan arī iespējamais iemesls
- Satikos ar Iritu(38 gadi) 6 mēnešus, līdz viņa pārcēlās pie manis; pēc divām nedēļām es palūdzu viņai izvākties







